stitek
stitek Bellick:Prověřujete si svoje zaměstnance nebo tu necháváte dělat podvodníky?
Vedoucí:Žádní podvodníci tu nepracují, dobře?
Bellick:A co ona. Co tu dělá ona? Bylas ve vězení podvodnice?

Prison Break | Útěk z vězení

19.02.2010 15:56
Přečteno 13846x
První trailer Prison Break: The Conspiracy

Máme tu první trailer na fanoušky očekávanou PC/XBox360/PS3 hru Prison Break: The Conspiraci (thx iHyi). Kromě prolínaček se skutečnm seriálem uvidíme nějaké ty cut-scény a především samotný gameplay. Ten je sice zatím bez HUDu (interface na obrazovce, ovládací tlačítka a podobně), ale lze z něj trošku té hratelnosti vyčíst. Plížení a skrývání tu bude střídat i smrtelně nebezpečná akce za podpory populárního (a značně naivního) "stiskni toto tlačítko a hned zas jiné".

Na hlubší rozbory z traileru zřejmě nemá cenu myslet. Video ukázka rozhodně nezklamala, ale s přehnaným nadšením bych raději počkal. Trailer můžete shlédnout v článku.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Kalimero
Zdroj: www.youtube.com | Diskuze (28)

Prison Break: Conspiraci - ScofieldNa začátku to vypadalo na další zmršený projekt dle filmové či televizní tvorby, ale postupem času nám Prison Break: Conspiraci, jak zní název této hry, zraje před očima. Po prvním odstrašujícím videu značící téměř nulový stav vývoje, přišli jakés také screenshoty, které následovaly už o řád lepší obrázky. To, co ale uvidíte nyní, je už úplně jiná liga. Sice pořád nevíme nic o hratelnostní stránce, ale grafické provedení sahá do vod očkových titulů, přestože rozpočet ani zkušenosti na to vývojářský tým Zootfly nemá.

Na nových pěti screenshotech můžete vidět detaily obličejů Linca, Bellicka, Abruzziho, T-Baga i samotného Scofielda. Poměrně povedené grimasy svědčí o nestrnulosti filmových scén a detailní podoba s originály je opravdu skvělá. Celé zabalené do dobrého nasvícení, krásně měkkých stínů i z Mass Effect populárního filmového zrnění (Film Grain) a DoF - depth of field (rozostření v dáli).

Osobně se mi ani nechce věřit, že například screenshoot s potetovaným Scofieldem je pravý. Naprosto autentický vzhled, ostré textury, neuvěřitelně detailní stínování (to je u her nesmírně náročné) a nebo vymazlené pokročilé efekty, jako například ta lehká světelná přesvícení na Michaelově těle. To a spousta dalšího mi přijde až moc dokonalé.

Každopádně držím projektu palce a počkáme si na další informace. Vy se zatím podívejte v článku na zmíněné obrázky.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Kalimero
Zdroj: www.gamepark.cz | Diskuze (23)
24.12.2009 12:59
Přečteno 5944x
Veselé vánoce

VánoceVánoce jsou tady a i my bychom Vám proto rádi popřáli co nejklidnější prožití vánočních svátků a hodně dárků pod stromečkem. Nakonec už snad jen stačí popřát,  abyste do nového roku vstoupili možná co nejlépe a aby se Vám splnila všechna tajná přání.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Macinka
Zdroj: redakce | Diskuze (9)
23.12.2009 09:50
Přečteno 9121x
Michael Scofield na prvním screenshotu

Michael Scofield screenshotPo nějaké době přišlo vývojářské studio Zootfly s novou várkou screenshotů, které můžete vidět uvnitř novinky. Poprvé také můžeme vidět přímo Michaela. Přestože celý projekt provází jisté potíže a očividně nepůjde o AAA titul, ale spíše budgetovku, vypadají obrázky ze hry čím dál tím lépe. Však posuďte sami...

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Kalimero
Zdroj: games.tiscali.cz | Diskuze (11)
22.10.2009 02:13
Přečteno 10032x
Nové screenshoty z vězení Fox River

Prison Break hraPo delší době vydali Deep Silver další várku obrázků z připravované oficiální hry k seriálu Prison Break, jejíž příběh se bude odvíjet paralelně s první řadou. Více infa v dřívější novince. Deset povedených, leč zřejmě dosti upravených obrázků (nepravděpodobně měkké stíny, místy přehnaný ambient occlusion,..), si můžete prohlédnout uvnitř článku.

Nejedná se tedy o novinku k naši webové online hře, která v žádném případě není mrtvá, v žádném případě neuslyšíte trapně klišovité „nooo, zničil se nám hdd, ale začínáme od znova". Hra je pořád na poctivých 52 %. Krize je však sviňa věc a nutně se musím věnovat některým zakázkám, aby bylo na chleba a vodu. Když se poštěstí, přikoupím i sůl. Během pár dnů přidám i pár obrázků nových předmětů od chudáka grafika, kterému nedávno kuchali břicho. Ani s takovou srandou se nekreslí nejlépe.

Přesto však zůstáváme pozitivní. Grafik má nový tablet a já při práci na druhých projektech získávám cenné zkušenosti, které hru technicky posunou na mnohem příjemnější úroveň. Očividně nejde o něco, co by se dalo uspěchat. Ač seriál neběží, projekt je to samostatný a péče mu bude věnována dlouho předlouho po samotném dokončení.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Kalimero
Zdroj: games.tiscali.cz | Diskuze (16)
15.08.2009 19:00
Přečteno 10744x
Prison - gangy

Prison webgame logoPamatujete si ještě na dobu, kdy jste se dožadovali, aby na novém webu byly vytvořeny gangy? Říkal jsem si: „proč chtějí takovou čistě herní věc do stránek o seriálu?" Tak trochu jsem k tomu dal asi důvod, když některé prvky nového webu byly lehce nadstandardní. Výzvy pro vytvoření gangů a časem otravné dotazy typu „jak se získávají body", „jak se ta hra hraje" a nebo nejlepší „to je teda pěkně blbá hra" (:D což je paradoxně kompliment, když někdo web o seriálu označí za blbou hru), byly prvotním impulsem udělat webovou hru z vězeňského prostředí.

V tomto krátkém článku bych rád představil právě gangy, jak budou vypadat v Prisonu, webové hře, která se chce odlišovat od zaběhlých klišé, nabídnou rozmanitější hratelnost a opravdový příběh. „Vyzabíjej všechny ostatní" už nás nebaví, stejně jako nekonečné stavění budov, armád a útočení! Koukněte se, jaké budou gangy v Prisonu, hry, jejíž vývoj nezadržitelně postupuje, odlišné od aliancí ve hrách ostatních.

 

... [Pokračování]
Rubrika: Články | Autor: Kalimero
Zdroj: | Diskuze (37)
12.08.2009 16:08
Přečteno 14544x
Prison Break hra (ne ta naše webhra :)

Prison Break hraNa serveru games.tiscali.cz se dnes objevila zpráva, oznamující zdárný vývoj hry Prison Break, která by měla vyjít na PC, XBox i PS3 v listopadu tohoto roku. O hře jsme vás už několikrát informovali. V určitou chvíli ale nastalo kolem celé záležitosti hrobové ticho a vypadalo to, že projekt je u ledu, což bylo dnes naštěstí dementováno.


Její příběh poběží paralelně s první řadou seriálu a jeho hrdinou bude agent Tom Paxton. Ten je vyslán do věznice, aby zjistil, proč se z hlavního hrdiny seriálu, Michaela Scofielda (hraje ho Wentworth Miller), stal ze dne na den bankovní lupič.

Během tohoto pátrání se Paxton potká s řadou postav ze seriálu a jeho události uvidí ze svého úhlu pohledu. Autoři do hry slibují strhující příběh, spoustu akrobacie i tichého plížení se, řadu lokací známých ze seriálu a mnoho dalšího.

je citace z článku, který si můžete přečíst zde.

První obrázky ze hry uvnitř článku (lze rozkliknout).

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Kalimero
Zdroj: games.tiscali.cz | Diskuze (35)
31.07.2009 14:29
Přečteno 6325x
Prison - galerie obrázků #1

ZrcátkoAbychom Prison přiblížili více než jen "povídáním", budeme vám postupně odkrývat i různou grafiku, která o stylu řekne mnohem více. V dnešní novince uvidíte 5 unikátních a velice hezky nakreslených předmětů od Wolfiho. Kdo by chtěl vývoj sledovat blíže, budu detailnější postup zveřejňovat na svém Twitteru (nepodlehněte! Sociální sítě jsou zlo!) nebo Blogovaném AlterEgu.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Kalimero
Zdroj: | Diskuze (16)
15.07.2009 16:07
Přečteno 7073x
Prison - Vytváření předmětů (komix)

Prison webgame logoPrison Break Con za námi, prázdniny v plném proudu, čas letí a Kalimero místo užívání si sluníčka, na které už nějaký ten čtvrtek plánuje atentát, pilně v dusnu své „pracovny" kutí plán, jak vrátit Útěk z vězení na obrazovky monitorů chtivých fanoušků i obyčejných příležitostných hráčů a závisláků.

Co se od posledního updatu změnilo? Tak převážně je za námi veškerá černá práce na revizi kódu. Když něco vyvíjíte před dlouhou dobou a pak se k tomu vracíte po několika měsících, tak jednak nevíte, kde má liška ocas a hlavně značnou část věcí váš mozek vymyslel nejméně 100x lépe. A tak se přepisuje, ladí, přepisuje, vrací, vymýšlí a hlavně zjišťuje, co vlastně tento kus kodu dělá. Komentáře ke kódu jsou samozřejmě pro suchary J A jelikož struktura databáze, funkce, moduly a všechny spojitosti jsou z 95 % namyšleny a hotovy, samotné „dělání" obsahu snad nebude nijak zbytečně zdlouhavé.

Co se ovšem zaseklo, je grafická část. Hlavní grafik Whizzzkey je pracovně vytížen na jiném českém profesionálním projektu. Proto jsme do teamu přibrali dalšího grafika, mého bývalého spolužáka Tomáše s nickem Wolfi3b. Ten právě pracuje na kresbách předmětů. Jako bokovku bychom vám však chtěli ukázat určité prvky Prisonu, které jsou pro hru typické. Bez nějakého ladu a sladu a řádu.

První z náhodných vlastností Prisonu je „Vytváření předmětů" (info a komix v článku!)

... [Pokračování]
Rubrika: Články | Autor: Kalimero
Zdroj: aed-webdesign.cz | Diskuze (18)
01.07.2009 11:56
Přečteno 4596x
Prison Break CON 2009

pbcPo delší pauze jsme tu zas s novinkou:-) V sobotu 4.7.2009 se koná v Chotěboři Prison Break CON 2009 v rámci Festivalu Fantazie. A tak nebuďte líní, zvedněte zadky a přijeďte navštívit tuto skvělou akci. Čeká vás setkání s ostatními fanoušky seriálu, přednášky, filmy, epizody a také soutěže o ceny:-) Celý den věnovaný jen našemu oblíbenému Prison Breaku. Sobota, jsou prázdniny, co víc si přát:-)

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Coudy_no1
Zdroj: redakce | Diskuze (16)
< Předchozí 1 2 3 4 5 6...56 Další >
Tvorba webu a redakčního systému - Ondřej -Kalimero- Vašíček | Grafický návrh - Lucian
Všechna práva vyhrazena. Přebírání článků bez předchozího svolení autora je striktně zakázáno.
Tvůrcem seriálu je televize FOX, vlastníky práv na území ČR TV Nova
Blogované AlterEgo
Stránka vygenerována za 0.067s