stitek
stitek Gus: Jseš jako včerejší noviny Johne

Prison Break | Útěk z vězení

25.05.2009 09:22
Přečteno 28770x
Prison Break: The Final Break

ffTak, a je to tady! Poslední film, který ukončuje děj seriálu Prison Break a vysvětluje několik nezodpovězených otázek. Včera měl tento závěrečný film premiéru v izraelské televizi Yes Stars a na netu se již objevil první release tohoto filmu (WS PDTV XviD-iLM). Zajímavé linky najdete na fóru. Kvalita není špatná, ale kdo je trpělivý, určitě si počká dva dny na lepší. Za dva dny totiž vysílá Prison Break: The Final Break anglická televize Sky1 a verze, které se objeví na netu, bude pravděpodobně jako vždy HDTV i HD.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Coudy_no1
Zdroj: odevšad | Diskuze (86)
23.05.2009 17:02
Přečteno 3709x
Prison Break CON - Festival Fantazie

ffChcete se setkat s ostatními fanoušky Prison Breaku, tak neváhejte a přihlašte se na Festival Fantazie, kde bude také Prison Break CON. Pokud se přihlásíte do 31.5., máte dokonce nárok na slevu. Více informací o Festivalu Fantazie a Prison Break CONu se dozvíte zde. Byl už také zveřejněn program Prison Break CONu (viz celý článek). Na této stránce se můžete podívat, jaké ostatní pořady vás čekají. Neváhejte a navštivte skvělé setkání fanoušků seriálů, sci-fi a fantasy. Šiřte tuto informaci dál mezi své kamarády a určitě přijeďte.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Coudy_no1
Zdroj: redakce | Diskuze (12)
18.05.2009 21:38
Přečteno 4304x
Hrníčky na PB Conu a odeslaná trika

Tričko Prison BreakV pátek jsme společně s Macinkou zabalili trika všem, od kterých nám do pátku přišla platba. Bohužel nám ti prevíti zavřeli 5 minut před nosem. Krabici s obálkami tedy hodím na poštu v úterý ráno. Dnes mi to bohužel nevyšlo. Seznam variabilních symbolů, které takto budou odeslány, můžete vidět uvnitř článku. Pokud mezi nimi nejste a jste si jistí, že by peníze na účtu měly být, ozvěte se mi na mail kalimero13cz zavináč gmail tečka com.

V doprodeji zbývají pouze 2 dámská L trika.

A na závěr jedna dobrá zpráva pro účastníky PB Conu. Přestože jsem myslel, že všechny Prison Break hrníčky došly, pár jich zbylo. Rozhodl jsem se je dodatečně neprodat, ale vložit je vedle pár triček do soutěží na PB Conu. Držím pěsti, ať je vyhrají ti, co ho ještě nemají.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Kalimero
Zdroj: Redakce | Diskuze (9)
17.05.2009 21:01
Přečteno 27584x
Co bude dál?

misaFinální epizody čtvrté sezóny jsou za námi a někdo si myslí, že tím seriál Prison Break definitivně skončil. Není to pravda. Čekají nás ještě dvě epizody s názvem Prison Break: The Final Break. Tyto epizody by se měly dějově odehrávat těsně po finále a měly by nám objasnit, co se stalo za ty 4 roky. Prison Break: The Final Break odvysílá premiérově izraelská televize 24.5., ale zatím není jasné, jestli v originálním znění nebo dabovaně s anglickými titulky. Izrael tak předběhne britskou tv Sky1, která odvysílá tyto díly 26.5.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Coudy_no1
Zdroj: odevšad | Diskuze (94)
14.05.2009 22:21
Přečteno 26175x
Rate of Exchange a Killing Your Number

dvdZítra nás čekají dvě poslední epizody čtvrté série. Ti, co již finální epizody viděli, mají odlišné názory. Jeden říká, že je to opravdu dobré. Druhý naopak tvrdí, že kdyby věděl, jak seriál skončí, přestal by seriál sledovat po první sezóně. Naladit se na tyto dvě epizody můžete pomocí promo fotek a trailerů. Dále byly doplněny popisy epizod. Víme také, jak vypadá DVD cover pro dvě extra epizody, které vychází v Americe samostatně na DVD a Blu-ray disku.  Prison Break: The Final Break vychází v USA až 21.7.09. Uvnitř článku také rozloučení Nicka Santory se seriálem.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Coudy_no1
Zdroj: odevšad | Diskuze (195)
14.05.2009 01:16
Přečteno 14523x
Scofield a T-Bag o konci seriálu

cfdBlíží se poslední dvě epizody čtvrté série, a tak se také začaly objevovat rozhovory s herci, kteří s tímto seriálem prožili čtyři roky svého života. Jako první se na netu objevily krátké rozhovory s Wentworthem Millerem a Robertem Knepprem. Oba dva odpovídali na otázky, co si myslí o konci seriálu, jaké to je natáčet poslední epizody a co mají rádi na svých postavách.

... [Pokračování]
10.05.2009 11:51
Přečteno 13894x
Dvě extra epizody - 26.5 na Sky1

sky1Epizoda 4x20 je za námi a vy už se můžete podívat na trailer pro finále 4.série. Finále se skládá z dvou epizod Rate of Exchange a Killing Your Number. Tyto epizody budou odvysílány během jednoho večera, a tak se máme na co těšit. Skvělou zprávou je, že se 26. 5. dočkáme dvou extra epizod (nebo filmu), který zakončí celý děj seriálu. Prison Break: The Final Break totiž premiérově odvysílá britská tv Sky1! Vysílací čas je od 22:00 do 00:00. Původně jsme se těchto dvou extra epizod měli dočkat až na DVD 4. sezóny.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Coudy_no1
Zdroj: odevšad | Diskuze (63)
07.05.2009 15:58
Přečteno 11256x
4x20 - Cowboys & Indians

4x20Poslední díl před dvouhodinovou finální epizodou je tu co nevidět a vy se můžete podívat na trailery a také promo fotky na tuto epizodu. Do galerie také přibyly promo fotky na  finále čtvrté série. Poslední dvě epizody nás čekají již příští týden a kdo se chce dozvědět co nejvíce o obsahu těchto epizod, může se podívat na vlastní nebezpečí na MEGASPOILER, který je umístněn na foru. Reakce na spoiler pište prosím na forum! A na konec ještě přehled sledovanosti epizod 4x17, 18 a 19.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Coudy_no1
Zdroj: odevšad | Diskuze (29)
03.05.2009 19:36
Přečteno 10533x
Doprodej Prison Break triček

Tričko Prison Break

Trička Prison Break už NEJSOU

Před nějakou dobou proběhla třetí várka Prison Break triček pro fanoušky seriálu.  Stejně jako u druhé várky zbyly nějaké rezervy. Původně jsem plánoval doprodat je dříve, dostávám se k tomu ale až nyní.

Dole uvidíte seznam velikostí a druhů triček, které ještě mám. Tento seznam budu postupně aktualizovat. Kdo má zájem o nějaké triko, nechť se mi ozve co nejdříve na mail "reditel.veznice zavináč prison-break tečka cz" nebo na icq 343391902. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Pokud požadovaný počet kusů budu mít, sdělím vám údaje pro platbu a výši částky. Po zaplacení (čekám pouze pár dnů, pak se triko nabídne znovu ostatním) zasílám triko - pouze do ČR.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Kalimero
Zdroj: | Diskuze (33)
01.05.2009 21:43
Přečteno 14275x
4x19 - Son of a Bitch

pbpUž nás čekají jen tři díly do konce 4. série a již zítra epizoda 4x19 - Son of a Bitch. V sekci trailery se můžete podívat na dvě proma na tuto epizodu.
Do galerie přibyly i nové promo fotky na poslední dvě epizody. A jako poslední přinášíme spoiler, na který se můžete podívat na vlastní nebezpečí na fóru.

... [Pokračování]
Rubrika: Novinky | Autor: Coudy_no1
Zdroj: odevšad | Diskuze (104)
< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8...56 Další >
Tvorba webu a redakčního systému - Ondřej -Kalimero- Vašíček | Grafický návrh - Lucian
Všechna práva vyhrazena. Přebírání článků bez předchozího svolení autora je striktně zakázáno.
Tvůrcem seriálu je televize FOX, vlastníky práv na území ČR TV Nova
Blogované AlterEgo
Stránka vygenerována za 0.089s