stitek
stitek Gretchen Morgan: Jseš si jistý, že je od federálů?
Theodore Bagwell: Nesundala si sako ani za tisíc dolarů.

Prison Break | Útěk z vězení

19.04.2010 21:36
Přečteno 23402x
Prison Break CON 2009 - report

ff09Je to už nějakou tu dobu, co jsem naposled sepsal nějakou tu novinku, a proto jsem se konečně rozhoupal k tomu, že sepíšu report z Prison Break CONu 2009. Již třetí ročník setkání fanoušků seriálu Prison Break se konal v Chotěboři, kde byl součástí Festivalu Fantazie. Načasování bylo téměř ideální, seriál ukončil závěrečný díl Prison Break: The Final Break, a tak se mohlo i horlivě diskutovat.

... [Pokračování]
Diskuze (12) | Zdroj: redakce | Autor: Coudy_no1
28.03.2010 18:42
Přečteno 32547x
Prison Break Conspiracy recenze

Prison Break ConspiracyOd vydání Prison Break: Conspiracy už jsme se párkrát vyspali a bylo by dobré shrnout si, jaké názory na hru mají redaktoři všerůzných herních magazínů i vy, samotní hráči a fandové.

... [Pokračování]
Diskuze (43) | Zdroj: | Autor: Kalimero
15.08.2009 19:00
Přečteno 10744x
Prison - gangy

Prison webgame logoPamatujete si ještě na dobu, kdy jste se dožadovali, aby na novém webu byly vytvořeny gangy? Říkal jsem si: „proč chtějí takovou čistě herní věc do stránek o seriálu?" Tak trochu jsem k tomu dal asi důvod, když některé prvky nového webu byly lehce nadstandardní. Výzvy pro vytvoření gangů a časem otravné dotazy typu „jak se získávají body", „jak se ta hra hraje" a nebo nejlepší „to je teda pěkně blbá hra" (:D což je paradoxně kompliment, když někdo web o seriálu označí za blbou hru), byly prvotním impulsem udělat webovou hru z vězeňského prostředí.

V tomto krátkém článku bych rád představil právě gangy, jak budou vypadat v Prisonu, webové hře, která se chce odlišovat od zaběhlých klišé, nabídnou rozmanitější hratelnost a opravdový příběh. „Vyzabíjej všechny ostatní" už nás nebaví, stejně jako nekonečné stavění budov, armád a útočení! Koukněte se, jaké budou gangy v Prisonu, hry, jejíž vývoj nezadržitelně postupuje, odlišné od aliancí ve hrách ostatních.

 

... [Pokračování]
Diskuze (37) | Zdroj: | Autor: Kalimero
15.07.2009 16:07
Přečteno 7073x
Prison - Vytváření předmětů (komix)

Prison webgame logoPrison Break Con za námi, prázdniny v plném proudu, čas letí a Kalimero místo užívání si sluníčka, na které už nějaký ten čtvrtek plánuje atentát, pilně v dusnu své „pracovny" kutí plán, jak vrátit Útěk z vězení na obrazovky monitorů chtivých fanoušků i obyčejných příležitostných hráčů a závisláků.

Co se od posledního updatu změnilo? Tak převážně je za námi veškerá černá práce na revizi kódu. Když něco vyvíjíte před dlouhou dobou a pak se k tomu vracíte po několika měsících, tak jednak nevíte, kde má liška ocas a hlavně značnou část věcí váš mozek vymyslel nejméně 100x lépe. A tak se přepisuje, ladí, přepisuje, vrací, vymýšlí a hlavně zjišťuje, co vlastně tento kus kodu dělá. Komentáře ke kódu jsou samozřejmě pro suchary J A jelikož struktura databáze, funkce, moduly a všechny spojitosti jsou z 95 % namyšleny a hotovy, samotné „dělání" obsahu snad nebude nijak zbytečně zdlouhavé.

Co se ovšem zaseklo, je grafická část. Hlavní grafik Whizzzkey je pracovně vytížen na jiném českém profesionálním projektu. Proto jsme do teamu přibrali dalšího grafika, mého bývalého spolužáka Tomáše s nickem Wolfi3b. Ten právě pracuje na kresbách předmětů. Jako bokovku bychom vám však chtěli ukázat určité prvky Prisonu, které jsou pro hru typické. Bez nějakého ladu a sladu a řádu.

První z náhodných vlastností Prisonu je „Vytváření předmětů" (info a komix v článku!)

... [Pokračování]
02.06.2009 21:22
Přečteno 43761x
Projekt Prison (Projekt _1013) odhalen!

Další informace uvnitř článku

... [Pokračování]
Diskuze (134) | Zdroj: | Autor: Kalimero
31.05.2009 20:40
Přečteno 19020x
Vzkřísí Projekt _1013 Prison Break?! #7

Prison Break záhadaJe tu vysvětlení poslední indicie. Tato poslední indicie bude trošku zvláštní, protože vám ji sdělím pouze z poloviny. Druhou polovinu budete muset objasnit sami. Aspoň se trošku zapojíte a já nebudu muset stahovat starý díl PB. Přesně tak, tato indicie má co dočinění se samotným dílem Prison Breaku.

Uniknout by vám neměla ani poslední nejméně rozostřená verze úvodního obrázku samotného Projektu_1013, která už se velice podobá té reálné.

Aniž bych chtěl prozrazovat, jak moc se kdo svými tipy blížil, faktem je, že ještě nikdo neuhodl, co Projekt_1013 je.

 

... [Pokračování]
Diskuze (110) | Zdroj: | Autor: Kalimero
30.05.2009 19:31
Přečteno 6854x
Vzkřísí Projekt _1013 Prison Break?! #6

Prison Break záhada6. obrázková indicie před námi je současně indícií předposlední. Její obrázek můžete vidět po pravé straně. V původní diskuzi, pokud se dobře pamatuji, částečně správná odpověď zazněla. Nebyla však celá a ozývala se i spousta zavádějících vysvětlení. Copak je tato hromádka čehosi, co znamenají dané číslice a jaktože mají takovou podivně zelenou barvu? A hlavně - dotrkne nám konečně z dalšího zostřeného obrázku Projektu_1013, že na něm v žádném případě není žádný Simpson? :)

... [Pokračování]
Diskuze (22) | Zdroj: | Autor: Kalimero
29.05.2009 23:53
Přečteno 8359x
Vzkřísí Projekt _1013 Prison Break?! #5

Prison Break záhadaPátý obrázek je tak trošku do počtu, přestože se původně nestihly vydat všechny indicie. Přesto se však koukněte, co se za obrázkem skrývá. Další dny nás totiž čekají už pouze 2 rafinované hlavolamy a závěrečné odhalení.

... [Pokračování]
Diskuze (15) | Zdroj: | Autor: Kalimero
28.05.2009 19:10
Přečteno 9469x
Vzkřísí Projekt _1013 Prison Break?! #4

Prison Break záhadaJeštěří hlavolam, pravděpodobně nejtěžší ze všech sedmi, máme už za sebou. Nyní nás čeká záhadná směsice čísel, teček a znaků IP. Pozornější si všimli i jistého vzorku na pozadí. Mnozí z vás se v původní diskuzi nechali zmást onačením IP a číslovkou připomínající IP adresu. Zdání však klame...pojďme se podívat na odhalení 4. indicie, která současně láme polovinu na cestě za odhalením Projektu_1013.

... [Pokračování]
Diskuze (24) | Zdroj: | Autor: Kalimero
27.05.2009 21:26
Přečteno 6774x
Vzkřísí Projekt _1013 Prison Break?! #3

Záhada Projekt _1013 3Předchozí 2 hádanky vám byly už odhaleny. Šlo víceméně o obyčejné rozostřené fotografie. Pravé hlavolamy ale přicházejí až nyní. Obrázky, kde místo fantazie musíte zapojit i pár desítek (milionů) neuronů. Pokud jste minule obrázek nerozluštili nebo se o to ani nepokoušeli, můžete to rychle zkusit nyní, než dočtete konec článku. Obrázek vidíte po pravé straně článku. Byly k němu neuvěřitelné 3 nápovědy

  • Bethesda
  • Vault
  • Šílená brahmína

Tušíte, co obrázek skrývá? Přesvědčte se uvnitř článku a poodhalte roušku tajemství Projektu _1013.

... [Pokračování]
Diskuze (7) | Zdroj: | Autor: Kalimero
1 2 3 4 5...10 Další >
Tvorba webu a redakčního systému - Ondřej -Kalimero- Vašíček | Grafický návrh - Lucian
Všechna práva vyhrazena. Přebírání článků bez předchozího svolení autora je striktně zakázáno.
Tvůrcem seriálu je televize FOX, vlastníky práv na území ČR TV Nova
Blogované AlterEgo
Stránka vygenerována za 0.085s